Hotel Ján

Vítejte do rodinného Hotelu
image
Image

Hotel Ján

Odpočiňte si a relaxujte přímo v hotelu. Nabízíme celoroční ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu, který je architektonicky sladěn s okolní přírodou Krušných hor.

Více o Hotelu Ján

Hotel Ján nabízí ubytování v nových nadstandardně zařízených pokojích za velmi příznivé ceny pro jednotlivce, skupiny i firmy.
K dispozici je celkem 18 pokojů s kapacitou 50 lůžek. V apartmánu je možnost přistýlky a rozkládací sedací soupravy. K zapůjčení máme také dětskou postýlku.
Samozřejmostí pokoje je TV se satelitním příjmem, internetové připojení a luxusní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Pokoje jsou vhodné pro ubytování účastníků firemních akcí, školení nebo sportovních soustředění, kdy hosté preferují pohodlí a klid po sportovním nebo pracovním výkonu. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a vybaveny tak, aby nabídly veškeré pohodlí a komfortní ubytování.
Hotelový personál pro Vás připravuje snídaně formou rautu.
Ubytování v Hotelu Ján Vám zajistí vysoký komfort s moderním designem a snadný přístup ke všem aktivitám, které budete chtít v Krušných horách a jejich okolí podniknout. Ubytujeme Vás v nově zrekonstruovaném hotelu, který je architektonicky sladěn s okolní přírodou Krušných hor.

Svatební oblouk

Pohled od Hotelu

Abychom pro Vás dosáhli opravdového spojení s přírodou, byly při rekonstrukci používány přírodní materiály, hlavně dřevo a kámen. Hotel Ján je připraven splnit všechna Vaše přání pro moderní a pohodlné ubytování a stravování. Volné chvíle můžete trávit také přímo v hotelu, při masážích, krásné odpočívárně v sauně nebo ve venkovní vířivce. Konec dne můžete zakončit grilováním s přáteli na letní terase.

Restaurace

Stůl pod hodinami

V hotelu se nachází restaurace s barem a otevřeným krbem a dětským koutkem. Snídaně, obědy a večeře připravujeme pro ubytované hosty z kvalitních surovin a s profesionálním servisem. Pokud jste se rozhodli navštívit Krušné hory na severu Čech, a to z jakéhokoliv důvodu, můžete si být jisti, že Vám mají opravdu co nabídnout. Krušné hory Vám skýtají mnoho sportovních i kulturních zážitků.

Hotel Ján

Pohled na hlavní vchod

Hotel Ján nabízí
18 pokojů, 63 lůžek včetně přistýlek
mezonetové apartmány
restaurace s krbem a barem
letní terasa s možností grilování
pořádání firemních akcí
wellness program
bezbariérový přístup v celé restauraci
hlídané parkoviště
bezplatné wifi připojení

Fotogalerie

Hotel Ján se nachází v rekreační oblasti Nové Město.
Je součástí obce Moldava v Krušných horách na hranici s Německem v okrese Teplice v Ústeckém kraji. Moldava nabízí mnoho možností k odpočinku v zimní i letní sezóně.
Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola.
Nabízíme vám kousek ráje jen pro vás. Vychutnejte si okamžiky setkání, objevte skryté krásy Krušných hor, hotel Ján vás vítá!

Rozhodujete se, kam si vyrazit na víkend nebo dovolenou? Nevíte, kde uspořádat svatbu, oslavu, školení nebo teambuilding? Jste milovníky horské přírody a turistiky, nebo jste milovníci zimních sportů? V každém ročním období Hotel Ján na Moldavě Vašim požadavkům vyhoví.

Seznamte se s nezaměnitelnou krásou Krušných hor a ubytujte se v hotelu, který Vám zajistí pohodlí a komfort, jaký si zasloužíte. Krušné hory a jejich překrásná krajina, klid a spousta zajímavých míst na Vás už čekají. Každé roční období v Krušných horách Vás okouzlí svou rozmanitostí.

Jaro, léto i podzim si pro Vás přichystá nádhernou hru barev krajiny, romantická zima zve k posezení u krbu a lyžování na opravdovém sněhu. Krušné hory mají jednu velkou výhodu a tou je, že zde nepotkáte tolik turistů jako v jiných českých horách. Pokud tedy toužíte po klidu oproti každodennímu stresu a shonu běžného života, jsou Krušné hory přímo stvořeny pro Vás a nudit se tu rozhodně nebudete.

Akce

Pořádáme firemní večírky, teambuildingy, oslavy narozenin. Nezapoměňte si rezervovat termín.

Image placeholder
Říjen, 2021

Home office v hotelu

U nás máte vše pod jednou střechou - profesionální gastronomie, příjemné prostory, možnost parkování přímo před domem i stylové ubytování.

Chcete více informací? Pošlete nám email, rádi Vám vše ohledně Vašeho pobytu vysvětlíme a poradíme.

Image placeholder
Zima, 2021

Zimní sezóna začíná

Vyražte na běžky či lyže a ubytujte se v hotelu Ján. Na Bouřňák je to necelý kilometr a 10km od nás je Altenberg, kde jsou skvělé sjezdové podmínky. Vhodné i pro menší děti.

Image placeholder
Podzim, 2021

Aktuální otevírací doba

Pondělí - Zavřeno

Úterý - Zavřeno

Středa - 11:00 - 20:00

Čtvrtek - 11:00 - 20:00

Pátek - 11:00 - 22:00

Sobota - 11:00 - 22:00

Neděle - 11:00 - 20:00

Nejlepší místo v okolí! to je Hotel Ján

Hotel Ján v Moldavě hodnocení